
Таль електрична ланцюгова (ECHK-L) 1,0 т TM ABLE (380V) 5000
- Готово до відправки
- Код: 2404|5000
132 528,30 ₴
Інтернет-магазин «ТАКЕЛАЖНІ СИСТЕМИ» пропонує придбати таль електричну ланцюгову (ECHK-L) 1,0 т TM ABLE (380V). Модельний ряд представлений у вантажопідйомностях 1,0 та 2,0 т.
Пересувні електричні тельфери ECHK-L ТМ ABLE (США) - вантажопідйомне обладнання з унікальною конструкцією і зменшеною відстанню між несучою балкою і механізмом підйому, що забезпечує ефективне використання тельферів в приміщеннях з обмеженим простором по висоті.
Пристрій підключається до трифазної мережі з номінальною робочою напругою 380В і частотою 50 Гц. Електроталь ECHKТ поставляється з висотою підйому 3 і 6 м. Відповідають ДСТУ EN 14492-2. Мають клас пиловологозахисту IP54.
Таль електрична ABLE постачається разом з мішком для сбору ланцюга.
Застосування:
- приміщення з обмеженим простором;
- ремонтні цеха;
- складальні та конвеєрні лінії;
- багатоповерхове будівництво.
Переваги:
- переміщення в горизонтальній площині;
- нінцевий вимикач;
- бічний магнітний гальмівний пристрій;
- алюмінієвий корпус;
- захист від перевантаження і перегріву;
- пульт дистанційного керування;
- швидкість підйому.
На вимогу Клієнта можлива заміна та встановлення приводного ланцюга та кабелю пульта керування іншої довжини.
|
Модель |
ECHKL0101 | ECHKL0201 |
|
В/п, т |
1,0 |
2,0 |
|
Швидкість підйому, м/хв |
6,6 |
|
|
Ширина балки мм |
60-130 |
65-165 |
|
Діаметр ланцюга, мм |
7,1 |
10,0 |
|
Потужність, кВт |
1,5/0,4 |
3,0/0,4 |
|
Швидкість обертання, |
1440 |
|
|
Кількість фаз, шт |
3 |
|
|
Напруга, В |
380 |
|
|
Частота, Гц |
50 |
|
Строки виконання індивідуального замовлення на нестандартну продукцію або великі партії, уточнюйте у наших менеджерів!
| Користувальницькі характеристики | |
|---|---|
| Вантажопід-ть | 1,0 т |
| Довжина, мм | 5000 |
| Діаметр ланцюга | 7,1 мм |
| Кількість фаз | 3 шт |
| Напруга мережі | 380 В |
| Потужність двигуна | 1,5/0,4 кВт |
| Частота | 50 Гц |
| Швидкість обертання | 1440 об/хв |
| Швидкість підйому | 6,6 м/хв |
| Ширина балки | 60,0 - 130,0 мм |
- Ціна: 132 528,30 ₴

