
Карабін страхувальний сталевий ЗМ трапеція
- Готово к отправке
- Код: 2830|0
296,70 ₴
+380 (99) 225-00-01
0503213055
гол.бухгалтер Наталявозврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.Описание
Характеристики
Информация для заказа
Інтернет магазин «Такелажні системи» пропонує купити карабін страхувальний сталевий ЗМ (трапеція).
Карабін грушоподібний з різьбовою муфтою являється універсальним з’єднувальним компонентом для індивідуальних страхувальних систем. Використовується для фіксації стропів, фалів та пристроїв спуску/підйому до страхувальних поясів під час виконання робіт на висоті.
Максимальна міцність карабіну досягається при прикладанні навантаження уздовж осі виробу, будь-який інший вектор зусилля знижує розривні характеристики.
Переваги:
- витривалість;
- ергономічна форма;
- висока міцність.
Строки виконання індивідуального замовлення на не стандартну продукцію або великі партії, уточнюйте у наших менеджерів!
| Пользовательские характеристики | |
|---|---|
| Вес | 0,25 кг кг |
| Выполнение | трапеція грушоподібна |
| Материал изделия | Сталь |
| Розкриття | 25 мм |
| Размер | 115х70 мм |
| Розривне зусилля | 23 кН |
| Стандарт | EN362 |
| Тип клямки | різьбова муфта |
- Цена: 296,70 ₴

