
Карабін страхувальний К55
- Готово к отправке
- Код: 1084|0
379,50 ₴
+380 (99) 225-00-01
0503213055
гол.бухгалтер Наталявозврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.Описание
Характеристики
Информация для заказа
Інтернет-магазин «Такелажні системи» пропонує купити карабін страхувальний К55.
Даний карабін вироблений із міцної сталі з антикороззійним покриттям. Призначений для з'єднання різних частин страхувальної системи, наприклад, страхувального поясу та стропа.
Переваги:
- має запобіжний пристрій, який виключає випадкове розкриття;
- зручне закріплення/відкріплення за допомогою однієї руки (навіть в теплих рукавицях);
- засувка та фіксатор закриваються автоматично;
- відкривається тільки після натискання на запобіжну клямку.
Строки виконання індивідуального замовлення на не стандартну продукцію або великі партії, уточнюйте у наших менеджерів!
| Пользовательские характеристики | |
|---|---|
| Вес изделия | 0,48 кг |
| Гарантія | 12 місяців |
| Материал изделия | сталь з антикорозійним покриттям |
| Розкриття | 55 мм |
| Размер | 218х113 мм мм |
| Розривне зусилля | 22 кН |
| Стандарт | EN 362 |
| Тип клямки | автоматична |
- Цена: 379,50 ₴

