
Карабін страхувальний АМ трапеція
- Готово к отправке
- Код: 2832|0
441,60 ₴
+380 (99) 225-00-01
0503213055
гол.бухгалтер Наталявозврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.Описание
Характеристики
Информация для заказа
Інтернет-магазин «Такелажні системи» пропонує купити карабін страхувальний сталевий AМ (трапеція).
Карабін грушоподібний з автоматичною муфтою являється універсальним з’єднувальним компонентом для індивідуальних страхувальних систем. Використовується для фіксації стропів, фалів та пристроїв спуску/підйому до страхувальних поясів під час виконання робіт на висоті.
Максимальна міцність карабіну досягається при прикладанні навантаження уздовж осі виробу, будь-який інший вектор зусилля знижує розривні характеристики.
Переваги:
- витривалість;
- ергономічна форма;
- висока міцність;
- автоматична муфта.
Строки виконання індивідуального замовлення на нестандартну продукцію або великі партії, уточнюйте у наших менеджерів!
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Ама |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 0,17 кг кг |
| Выполнение | трапеція грушоподібна |
| Материал изделия | Сталь |
| Розкриття | 21 мм |
| Размер | 105х65 мм |
| Розривне зусилля | 30 кН |
| Стандарт | EN362 |
| Тип клямки | автоматична муфта |
- Цена: 441,60 ₴

