
Карабін страхувальний алюмінієвий ЗМ трапеція
- Готово к отправке
- Код: 2831|0
572,70 ₴
+380 (99) 225-00-01
0503213055
гол.бухгалтер Наталявозврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.Описание
Характеристики
Информация для заказа
Інтернет-магазин «Такелажні системи» пропонує купити карабін страхувальний алюмінієвий ЗМ (трапеція).
Карабін грушоподібний з різьбовою муфтою являється універсальним з’єднувальним компонентом для індивідуальних страхувальних систем. Використовується для фіксації стропів, фалів та пристроїв спуску/підйому до страхувальних поясів під час виконання робіт на висоті.
Максимальна міцність карабіну досягається при прикладанні навантаження уздовж осі виробу, будь-який інший вектор зусилля знижує розривні характеристики.
Переваги:
- мала вага;
- ергономічна форма;
- висока міцність.
Строки виконання індивідуального замовлення на нестандартну продукцію або великі партії, уточнюйте у наших менеджерів!
| Пользовательские характеристики | |
|---|---|
| Вес | 0,08 кг кг |
| Выполнение | трапеція грушоподібна |
| Материал изделия | алюм. сплав |
| Розкриття | 21 мм |
| Размер | 110х65 мм |
| Розривне зусилля | 23 кН |
| Стандарт | EN362 |
| Тип клямки | різьбова муфта |
- Цена: 572,70 ₴

