
Карабін страхувальний ЗМ
- Готово к отправке
- Код: 2829|0
234,60 ₴
+380 (99) 225-00-01
0503213055
гол.бухгалтер Наталявозврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.Описание
Характеристики
Информация для заказа
Інтернет-магазин «Такелажні системи» пропонує купити карабін страхувальний сталевий ЗМ (овал).
Карабін овальний з гвинтовою муфтою являється універсальним з’єднувальним компонентом для індивідуальних страхувальних систем. Використовується для фіксації стропів, фалів та пристроїв спуску/підйому до страхувальних поясів під час виконання робіт на висоті.
Максимальна міцність карабіну досягається при прикладанні навантаження уздовж осі виробу, будь-який інший вектор зусилля знижує розривні характеристики.
Переваги:
- витривалість;
- цинкове покриття;
- висока міцність;
- доступна ціна.
Строки виконання індивідуального замовлення на не стандартну продукцію або великі партії, уточнюйте у наших менеджерів!
| Пользовательские характеристики | |
|---|---|
| Вес изделия | 0,16 кг |
| Выполнение | овал |
| Материал изделия | Сталь |
| Розкриття | 21 мм |
| Размер | 110х60 мм |
| Розривне зусилля | 23 кН |
| Стандарт | EN 362 |
| Тип клямки | гвинтова муфта |
- Цена: 234,60 ₴

