
Підсумок для ланцюга ПЛ5
- Нет в наличии
- Код: 958|
2 125,20 ₴
+380 (99) 225-00-01
0503213055
гол.бухгалтер Наталявозврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Інтернет-магазин «ТАКЕЛАЖНІ СИСТЕМИ» пропонує придбати підсумок для ланцюга ПЛ3, виготовлений на виробничих потужностях ТОВ «СКІФ ІНВЕСТ» під власною торговою маркою «TAKELAG». Модельний ряд представлений у варіантах ПЛ3 та ПЛ5 для збору ланцюгів калібром 6,0 - 10,0 мм.
Текстильні підсумки служать для збору ланцюгів ручних талей, які використовуються при виконанні монтажних і ремонтно-будівельних робіт. Підсумки мають люверси для відводу води та карабін для підвісу до ручної талі. Застосовуються для талей вантажопідйомністю 1,0 - 5,0 т.
Преваги:
- упорядкування збору ланцюга ручних талей;
- уникнення зачеплення ланцюга за різні предмети та елементи конструкцій;
- виключенння забруднення, контакта ланцюга з підлогою та агресивним/вологим середовищем;
- мінімізування зносу та корозії ланцюга.
| Модель | Довжина,мм | Ширина, мм | Глибина, мм | Об'єм, л | Ланцюг, мм |
| ПЦ3 | 100 | 100 | 250 | 3 | 6,0-8,0 |
| ПЦ5 | 100 | 130 | 350 | 5 | 9,0-10,0 |
Строки виконання індивідуального замовлення на нестандартну продукцію або великі партії, уточнюйте у наших менеджерів!
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Скиф |
| Ширина | 130 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Глубина | 350 мм |
| Длина | 100 мм |
| Калибр цепи | 9 - 10 мм |
| Модель сумки | ПЦ5 |
| Объем | 5,0 л |
| Назначение | для збору ланцюга |
- Цена: 2 125,20 ₴

