
Довга частина СР 10,0 т преміум 6000
- Готово до відправки
- Код: 2329|6000
669,30 ₴
Інтернет-магазин «ТАКЕЛАЖНІ СИСТЕМИ» пропонує придбати ремінь стяжний (довга частина СР) 10,0 т (преміум). Ремені виготовлені у відповідності до європейського галузевого стандарту на виробничих потужностях ТОВ «СКІФ ІНВЕСТ» під власною торговою маркою «TAKELAG».
Довгі частини являються запасними частинами стяжних ременів (ретчетів) - засобів для кріплення вантажів на основі тканої стрічки із надміцного поліестера, що однаково ефективно застосовуються як для ресорної так і для фрикційної ув’язки вантажів на платформах, у вантажівках, вагонах контейнерах та ін. Маючи можливість протидіяти динамічним навантаженням ремені для кріплення надійно фіксують вантаж і запобігають самовільному його зміщенню або перекиданню під час перевезення.
Стяжні ремені характеризуються легкістю та еластичністю, що зберігає вантаж у цілісному та неушкодженому вигляді, позаяк пласка стрічка делікатно обгортає вантаж та не пошкоджує покриття та кромки.
На замовлення вантажні ремені комплектуються різноманітними кінцевими елементами як гаки, ланки, тощо, додаючи до універсальності та ергономіки використання.
Ретчети виготовляються з поліестерової стрічки шириною 100 мм, з гранично допустимими навантаженням 10000 daN.
За бажанням покупця ремінь можна укомплектувати захисними накладками та рукавами.
Переваги:
- мала вага;
- компактність;
- травмобезопечність;
- низька ціна;
- універсальність.
Якість:
- виробництво відповідає стандарту управління якістю ISO 9001;
- вироблено у відповідності до стандарту ДСТУ EN EN 12195-2;
- сертифікація СЕ дозволяє використовувати та продавати ремені на території Євросоюзу;
- випробування на власному стенді;
- гарантія – 2 місяці.
Ремені поставляються клієнту з Паспортом на ремінь стяжний та інструкцією з експлуатації.
Увага! Стяжні ремені не є вантажопідйомним механізмом. Підйом і переміщення вантажу категорично заборонено!
Строки виконання індивідуального замовлення на нестандартну продукцію або великі партії, уточнюйте у наших менеджерів!
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Скіф |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина, мм | 6000 |
| Запас міцності | 2:1 |
| Колір стрічки | Жовтогарячий |
| Матеріал вироби | поліестер PES |
| Навантаження (LC) | 10000 daN |
| Подовження | 4% |
| Стандарт | EN 12195-2 |
| Температурний діапазон | від -40 до +100°C |
| Тип гака | двопалий J-подібний WH100/4,0" 10,0 т |
| Ширина стрічки | 100 мм |
- Ціна: 669,30 ₴


