
Ремінь стяжний СР 5,0 т преміум з довгою ручкою 4000
- Готово до відправки
- Код: 2287|4000
814,20 ₴
Інтернет-магазин «ТАКЕЛАЖНІ СИСТЕМИ» пропонує придбати ремінь стяжний СР 5,0 т преміум з довгою ручкою. Ремені виготовлені у відповідності до європейського галузевого стандарту на виробничих потужностях ТОВ «СКІФ ІНВЕСТ» під власною торговою маркою «TAKELAG».
Стяжні ремені (ретчети) являються універсальними засобами для кріплення вантажів на основі тканої стрічки із надміцного поліестера, що однаково ефективно застосовуються як для ресорної так і для фрикційної ув’язки вантажів на платформах, у вантажівках, вагонах, контейнерах та ін. Маючи можливість протидіяти динамічним навантаженням ремені для кріплення надійно фіксують вантаж і запобігають самовільному його зміщенню або перекиданню під час перевезення. Дана модель укомплектована подовженою ручкою, що дозволяє зменшити фізичні зусилля при натягуванні стрічки та більш надійно зафіксувати вантаж.
Стяжні ремені характеризуються легкістю та еластичністю, що зберігає вантаж у цілісному та неушкодженому вигляді, позаяк пласка стрічка делікатно обгортає вантаж та не пошкоджує покриття та кромки.
На замовлення вантажні ремені комплектуються різноманітними кінцевими елементами як гаки, ланки, тощо, додаючи до універсальності та ергономіки використання.
Ретчети виготовляються з поліестерової стрічки шириною 50 мм, з гранично допустимими навантаженням 5000 daN.
За бажанням покупця ремінь можна укомплектувати захисними накладками та рукавами!
Переваги:
- мала вага;
- компактність;
- травмобезопечність;
- низька ціна;
- універсальність.
Якість:
- виробництво відповідає стандарту управління якістю ISO 9001;
- вироблено у відповідності до стандарту ДСТУ EN EN 12195-2;
- сертифікація СЕ дозволяє використовувати та продавати ремені на території Євросоюзу;
- випробування на власному стенді;
- гарантія – 2 місяці.
Ремені поставляються клієнту з Паспортом на ремінь стяжний та інструкцією з експлуатації.
Увага! Стяжні ремені не є вантажопідйомним механізмом. Підйом і переміщення вантажу категорично заборонено!
Строки виконання індивідуального замовлення на нестандартну продукцію або великі партії, уточнюйте у наших менеджерів!
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Скіф |
| Користувальницькі характеристики | |
| Виконання | прямий з гаками |
| Довжина ручки храповика | 333 мм |
| Довжина, мм | 4000 |
| Запас міцності | 2:1 |
| Колір стрічки | Червоний |
| Матеріал вироби | поліестер PES |
| Навантаження (LC) | 5000 daN |
| Натягувач | храповик RB50м/2,0" 5,0 т |
| Подовження | 4% |
| Стандарт | EN 12195-2 |
| Температурний діапазон | від -40 до +100°C |
| Тип гака | двопалий J-подібний WH 50/2,0" 5,0 т |
| Ширина стрічки | 50 мм |
- Ціна: 814,20 ₴



