
Таль ланцюгова ручна професійна 5,0 т ТМ TECHNOLIFT 5000
- Готово до відправки
- Код: 3321|5000
12 420 ₴
Інтернет-магазин «ТАКЕЛАЖНІ СИСТЕМИ» пропонує придбати таль ланцюгову ручну професійну 5,0 т ТМ TECHNOLIFT. Модельний ряд представленний у вантажопідйомностях від 0,25 до 20,0 т.
Таль TECHNOLIFT професійного класу призначена для регулярного використання у важких режимах експлуатації. Пристрій оснащений незалежним захистом від перевантаження, автоматичним гальмом з двома собачками, литою засувкою і стопором ланцюга, а також нижнім гаком з широким зевом.
Приводом служить закільцьований приводний ланцюг. Це дозволяє оператору підднімати вантаж на відстань, що в рази перевищує власний зріст. Підйомний ланцюг ручної талі виконаний зі сталі восьмого класу міцності (G80).
При використанні пересувних візків для талей стає можливим горизонтальне переміщення вантажів по балці.
Ручна таль TECHNOLIFT має промислове порошкове фарбування за стандартом RoHS. Стандартна (заводська) висота підйому - 3, 6, 9 м. Талі відповідають ДСТУ EN 13157.
Застосування:
- підйом і утримання вантажів;
- на будівельних підйомних ліфтах і майданчиках;
- у морській промисловісті;
- на будівельних роботах;
- для монтажу і демонтажу важкого устаткування, металоконструкцій, сцен;
- у автомайстернях;
- на складських майданчиках.
Переваги:
- мобільність;
- малі габарити;
- гальмівна система з функцією подвійного блокування;
- велика висота підйому;
- дистанційне управління оператором;
- підйомний ланцюг G80.
За бажанням Клієнта можлива заміна і установка приводних і тягових ланцюгів будь-якої іншої довжини.

| В/П, т | К-ть блоків |
Ланцюг | A | B | S | H | Вага, кг |
| 0,25 | 1 | 4х12 | 110 | 94 | 20 | 280 | 6,5 |
| 0,5 | 1 | 6х18 | 145 | 140 | 18 | 345 | 10,0 |
| 1,0 | 1 | 6х18 | 160 | 155 | 22 | 380 | 12,0 |
| 2,0 | 1 | 8х24 | 187 | 161 | 35 | 485 | 18,0 |
| 3,0 | 2 | 7,1х21 | 210 | 165 | 40 | 550 | 24,0 |
| 5,0 | 2 | 9х27 | 250 | 185 | 44 | 680 | 46,0 |
| 10,0 | 4 | 10х30 | 358 | 293 | 55 | 730 | 83,0 |
| 20,0 | 8 | 10х30 | 630 | 185 | 75 | 900 | 157,0 |
Строки виконання індивідуального замовлення на нестандартну продукцію або великі партії, уточнюйте у наших менеджерів!
| Габаритні розміри | |
|---|---|
| Ширина | 250 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага ланцюгів для 1 дод. метру підйому | 5,6 кг |
| Вантажопід-ть | 5,0 т |
| Висота підйому | на замовлення |
| Довжина, мм | 5000 |
| Зів гака | 44 мм |
| Калібр ланцюга | 9х27 мм |
| Кількість ланцюгових поліспастів | 2 |
| Маса талі 3 м | 46,0 кг |
| Мінімальна відстань між гаками | 680 мм |
| Товщина | 185 мм |
- Ціна: 12 420 ₴


