
Таль ланцюгова ручна підсилена 5,0 т ТМ ABLE 3000
- Готово до відправки
- Код: 1178|3500
11 778,30 ₴
Інтернет-магазин «ТАКЕЛАЖНІ СИСТЕМИ» пропонує придбати таль ланцюгову ручну підсилену 5,0 т американського бренду ТМ ABLE. Модельний ряд представленний у вантажопідйомностях від 5,0 до 20,0 т.
Талі ABLE призначені для інтенсивної експлуатації в середньому та тяжкому експлуатаційному режимі. Має надійне компонування приводного і вантажного ланцюгового блоку з наскрізною фіксацією всієї конструкції. Укомплектована вантажопідйомними гаками з литими клямками, загартованими шестернями та талевим каліброваним ланцюгом класу Т8.
При використанні пересувних візків для талей стає можливим горизонтальне переміщення вантажів по балці.
Талі ланцюгові ручні ABLE відповідають ДСТУ EN 13157:2014.
Застосування:
- виробничі майданчики;
- автосервіси;
- виробництва;
- в польових умовах за відсутності е/е;
- склади, перевантажувальні бази.
Переваги:
- дистанційне керування оператором;
- наскрізною фіксацією всієї конструкції;
- не потребує техобсуговування;
- загартовані шестерні;
- підйомний ланцюг класа Т8.
За бажанням Клієнта можлива заміна і установка приводних і тягових ланцюгів будь-якої іншої довжини.

| В/П, т | К-ть блоків | Ланцюг | А | В | S | H | Вага, кг |
| 5,0 | 2 | 10х30 | 215 | 163 | 54 | 660 | 39,0 |
| 10,0 | 4 | 10х30 | 378 | 163 | 77 | 810 | 76,0 |
| 20,0 | 8 | 10х30 | 630 | 191 | 80 | 1000 | 185,0 |
Строки виконання індивідуального замовлення нанестандартну продукцію або великі партії, уточнюйте у наших менеджерів!
| Габаритні розміри | |
|---|---|
| Ширина | 215 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вантажопід-ть | 5,0 т |
| Висота підйому | на замовлення |
| Довжина, мм | 3500 |
| Зів гака | 54 мм |
| Калібр ланцюга | 10х30 мм |
| Кількість ланцюгових поліспастів | 2 |
| Маса талі 3 м | 39,0 кг |
| Мінімальна відстань між гаками | 660 мм |
| Товщина | 163 мм |
- Ціна: 11 778,30 ₴


