
Ремінь стяжний СРК 3,0 т Military 6000
- Готово до відправки
- Код: 638|6000
345 ₴
Інтернет-магазин «ТАКЕЛАЖНІ СИСТЕМИ» пропонує придбати ремінь стяжний СРК 3,0 т (Military). Ремені виготовлені у відповідності до європейського галузевого стандарту на виробничих потужностях ТОВ «СКІФ ІНВЕСТ» під власною торговою маркою «TAKELAG».
Стяжні ремені кільцеві (ретчети) являються універсальними засобами для кріплення вантажів на основі тканої стрічки із надміцного поліестера, що однаково ефективно застосовуються як для ресорної так і для фрикційної ув’язки вантажів на платформах, у вантажівках, вагонах контейнерах та ін. Маючи можливість протидіяти динамічним навантаженням ремені для кріплення надійно фіксують вантаж і запобігають самовільному його зміщенню або перекиданню під час перевезення.
Стяжні ремені характеризуються легкістю та еластичністю, що зберігає вантаж у цілісному та неушкодженому вигляді, позаяк пласка стрічка делікатно обгортає вантаж та не пошкоджує покриття та кромки.
Кільцева форма ременя не передбачає наявності кінцевих елементів, що помітно знижує ціну готового виробу.
Ретчети виготовляються з поліестерової стрічки шириною 38 мм, з гранично допустимими навантаженням 3000 daN.
За бажанням покупця ремінь можна укомплектувати захисними накладками та рукавами.
Увага! Стяжні ремені не є вантажопідйомним механізмом. Підйом і переміщення вантажу категорично заборонено!
Переваги:
- мала вага;
- компактність;
- травмобезопечність;
- низька ціна;
- універсальність.
Якість:
- виробництво відповідає стандарту управління якістю ISO 9001;
- вироблено у відповідності до стандарту ДСТУ EN EN 12195-2;
- сертифікація СЕ дозволяє використовувати та продавати ремені на території Євросоюзу;
- випробування на власному стенді;
- гарантія – 2 місяці.
Ремені поставляються клієнту з Паспортом на ремінь стяжний та інструкцією з експлуатації.
Строки виконання індивідуального замовлення на нестандартну продукцію або великі партії, уточнюйте у наших менеджерів!
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Скіф |
| Користувальницькі характеристики | |
| Виконання | кільцевий |
| Довжина ручки храповика | 157 мм |
| Довжина, мм | 6000 |
| Запас міцності | 2:1 |
| Колір стрічки | Зелений |
| Матеріал вироби | поліестер PES |
| Навантаження (LC) | 3000 daN |
| Натягувач | храповик RB38M 1,5" 3,0 т |
| Подовження | 4% |
| Стандарт | EN 12195-2 |
| Температурний діапазон | від -40 до +100°C |
| Ширина стрічки | 38 мм |
- Ціна: 345 ₴



