
Карабін страхувальний АМ трапеція
- Готово до відправки
- Код: 2832|0
441,60 ₴
+380 (99) 225-00-01
0503213055
гол.бухгалтер Наталяповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Інтернет-магазин «Такелажні системи» пропонує купити карабін страхувальний сталевий AМ (трапеція).
Карабін грушоподібний з автоматичною муфтою являється універсальним з’єднувальним компонентом для індивідуальних страхувальних систем. Використовується для фіксації стропів, фалів та пристроїв спуску/підйому до страхувальних поясів під час виконання робіт на висоті.
Максимальна міцність карабіну досягається при прикладанні навантаження уздовж осі виробу, будь-який інший вектор зусилля знижує розривні характеристики.
Переваги:
- витривалість;
- ергономічна форма;
- висока міцність;
- автоматична муфта.
Строки виконання індивідуального замовлення на нестандартну продукцію або великі партії, уточнюйте у наших менеджерів!
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Ама |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0,17 кг кг |
| Виконання | трапеція грушоподібна |
| Матеріал вироби | Сталь |
| Розкриття | 21 мм |
| Розмір | 105х65 мм |
| Розривне зусилля | 30 кН |
| Стандарт | EN362 |
| Тип лямки | автоматична муфта |
- Ціна: 441,60 ₴

