
Підсумок для ланцюга ПЛ3
- Готово до відправки
- Код: 429|0
1 414,50 ₴
+380 (99) 225-00-01
0503213055
гол.бухгалтер Наталяповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Інтернет-магазин «ТАКЕЛАЖНІ СИСТЕМИ» пропонує придбати підсумок для ланцюга ПЛ3, вголок на сиробникових потужках ТОВ «СКІФ ІНВЕСТ» під власною торговою маркою «TAKELAG». Модельний ряд представлений у варіантах ПЛ3 та ПЛ5 для збору ланцюгів калібром 6,0 - 10,0 мм.
Текстильні підсумки служать для збору ланцюгів lank">ручних талей, які використовуються при виконанні монтажних і ремонтно-будівельних робіт. Підсумки мають люверси для відводу води та карабін для підвісу до ручної талі. Застосовуються для талей вантажопідйомністю 1,0 - 5,0 т.
Преваги:
- упорядкування збору ланцюга ручних талей;
- уникнення зачеплення ланцюга за різні предмети та елементи конструкцій;
- виключенння забруднення, контакта ланцюга з підлогою та агресивним/вологим середовищем;
- мінімізування зносу та корозії ланцюга.
| Модель | Довжина,мм | Ширина, мм | Глибина, мм | Об'єм, л | Ланцюг, мм |
| ПЦ3 | 100 | 100 | 250 | 3 | 6,0-8,0 |
| ПЦ5 | 100 | 130 | 350 | 5 | 9,0-10,0 |
Строки виконання індивідуального замовлення на нестандартну продукцію або великі партії, уточнюйте у наших менеджерів!
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Скіф Інвест |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 100 мм |
| Ширина | 100 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Глибина | 250 мм |
| Калібр ланцюга | 6-8 мм |
| Модель сумки | ПЦ3 |
| Об'єм | 3,0 л |
| Призначення | для збору ланцюга |
- Ціна: 1 414,50 ₴

